مشاوره روانشناسي آواژه

درباره وبلاگ
موضوعات

مشاوره روانشناسي آواژه

قرص ویاگرا | نحوه مصرف و عوارض قرص ویاگرا

دوشنبه سیم 8 1401

احتمالا قرص ویاگرا یا همان سیلدنافیل آشناترین نام میان داروهایی که برای درمان مشکلات جنسی به کار می‌روند، باشد. مشکلات و ناتوانی جنسی مانند اختلال نعوظ، زود انزالی و … بر اعتماد به نفس افراد در رابطه زناشویی تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل افراد برای از بین بردن این ناهنجاری‌ها به مصرف دارو می‌پردازند. اما توجه داشته باشید که روش‌های موثر دیگری برای درمان مشکلات جنسی وجود دارد. یکی از این روش‌ها شرکت در جلسات مشاوره و مشاوره جنسی است. روانشناس در این جلسات به شما کمک خواهد کرد که بدون استفاده از دارو به درمان مشکلات جنسی خود بپردازید. اگر لازم به مصرف دارو باشد، روانشناس شما را به متخصص اورولوژی جهت تجویز دارو ارجاع می‌دهد. برای دریافت خدمات مشاوره جنسی کلیک کنید.

منبع: قرص ویاگرا | نحوه مصرف و عوارض قرص ویاگرا

قرص ویاگرا

سیلدنافیل با نام تجاری ویاگرا و به شکل قرص‌های ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌گرمی در داروخانه‌ها عرضه می‌شود. ویاگرا از جمله داروهایی است که برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) و زود انزالی به کار می‌رود. گاهی از ویاگرا برای درمان فشارخون شریان ریوی نیز استفاده می‌شود.

البته توجه کنید که قرص ویاگرا تنها به حفظ حالت نعوظ طی رابطه جنسی کمک می‌کند؛ یعنی شما برای داشتن نعوظ باید از نظر جنسی تحریک و بزانگیخته شوید تاویاگرا بتواند اثر خود را طی رابطه اعمال کند. این قرص بر افزایش میل جنسی هیچ تاثیری ندارد.

در گذشته از قرص ویاگرا برای درمان مشکلات قلبی و عروقی مانند فشارخون و آنژین‌ صدری استفاده می‌شد. تحقیقات انجام گرفته نشان داد که‌ویاگرا تاثیری بر درمان مشکلات قلبی ندارد اما عملکرد جنسی مردانی که دچار اختلال نعوظ بودند را تا حد قابل توجهی افزایش داد. پس از آن ازویاگرا برای درمان اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی استفاده می‌شود.

مکانیسم عمل قرص ویاگرا

قرص ویاگرا در دسته دارویی مهارکننده‌های فسفودی‌استراز تیپ ۵ قرار دارد. فسفودی‌استراز آنزیمی است که جریان خون واردشده به اندام تناسلی را کنترل می‌کند. البته این آنزیم در مناطق دیگری از بدن نیز فعالیت دارد. فرد با مصرف قرص ویاگرا آنزیم فسفودی‌استراز را مهار می‌کند. همین امر موجب افزایش خونرسانی به اندام تناسلی شده و به نعوظ فرد کمک می‌کند.

لازم به ذکر است قرص ویاگرا فقط به افزایش نعوظ کمک می‌کند. تحریک و برانگیختگی جنسی برای داشتن رابطه و نعوظ کامل لازم و ضروری است. سه عامل تحریک جنسی، خونرسانی کافی به اندام تناسلی و سیستم عصبی سالم به تاثیرگذاری‌ویاگرا کمک می‌کنند. وجود مشکل در هر کدام از این سه عامل می‌تواند به عدم اثربخشی‌ویاگرا منجر گردد.

چگونگی مصرف و دوزهای مصرفی قرص ویاگرا

دوزهای موجودویاگرا شامل قرص‌های ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌گرمی است. معمولا اولین دوز مصرفی ۵۰ میلی‌گرم است. اگر مصرف دوز ۵۰ میلی‌گرم برای شما موثر بود، می‌توانید دوزهای بعدی را به ۲۵ میلی‌گرم کاهش دهید. در صورتی که دوز ۵۰ میلی‌گرم موثر نبود یا مدت زمان اثربخشی آن کمتر از ۴ ساعت بود؛ دوزهای مصرفی بعدی به ۱۰۰ میلی‌گرم افزایش پیدا می‌کند.

زمان مصرف قرص ویاگرا

سیلدنافیل یا قرص ویاگرا را تقریبا ۳۰ دقیقه تا یک ساعت قبل از شروع رابطه جنسی استفاده کنید. هم‌چنین به این نکته توجه کنید پس از مصرف قرص ویاگرا، برای ایجاد نعوظ و داشتن رابطه جنسی با کیفیت به تحریک و برانگیختگی نیاز است. بدون تحریک جنسی، قرص ویاگرا تاثیری نخواهد داشت.

عوارض جانبی ناشی از مصرف قرص ویاگرا

بسیاری از کسانی که از قرص ویاگرا استفاده می‌کنند، عوارض جانبی خطرناکی را تجربه نمی‌کنند. پیامدهای جانبی‌ویاگرا معمولا کم است و به همین دلیل استفاده از آن بین افراد محبوبیت دارد.

عوارض جانبی خفیف

  • گرفتگی و احتقان بینی
  • گرگرفتگی و برافروختگی
  • مشکلات بینایی،تاری دید، دیدن هاله نور آبی اطراف افراد و اشیا
  • سردرد، کمردرد، دردهای عضلانی: برای تسکین آن‌ها می‌توانید از داروهای مسکن استفاده کنید.
  • سوء هاضمه و حالت تهوع: معمولا پس از مدتی خودبه‌خود از بین می‌روند‌.

عوارض‌جانبی خفیف ناشی از ویاگرا معمولا پس از مدتی از بین می‌روند؛ اما اگر علائم از بین نرفته و شدیدتر شدند، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

عوارض جانبی جدی

این دسته از عوارض رایج نیستند و در موارد نادر رخ می‌دهند. اگر با این علائم و عوارض روبرو شدید، در سریع‌ترین زمان ممکن به پزشک متخصص مراجعه کنید.

افت فشارخون، درد قفسه‌سینه، سکته قلبی و مغزی،تغییر ضربان قلب

پریاپیسم: به نعوظ دردناک و طولانی مدت (بیشتر از ۴ ساعت) پریاپیسم گفته می‌شود. عدم درمان پریاپیسم می‌تواند به بافت اندام تناسلی آسیب وارد کند و موجب اختلال نعوظ دائمی شود.

واکنش‌ها حساسیت و آلرژی: با علائمی نظیر خارش، تورم زبان، گلودرد، گرگرفتگی، قرمزی پوست مشخص می‌شود.

مشاوره قبل از مصرف ویاگرا

به دلیل عوارض ناخواسته زیاد این دارو متخصصان ترجیحا از روش های غیر دارویی استفاده می‌کنند. شما با دریافت مشاوره جنسی به راحتی از خدمات درمان غیر دارویی مجموعه آواژه بهره مند خواهید شد.

برای دریافت مشاوره در زمینه قرص ویاگرا می توانید از طریق شماره 02191002360 با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی آواژه تماس بگیرید.

منبع: قرص ویاگرا | نحوه مصرف و عوارض قرص ویاگرا

(0) نظر

مشاوره روانشناسی سمنان | بهترین مشاور روانشناس در سمنان

يکشنبه بیست و نهم 8 1401

مشاوره روانشناسی در سمنان دغدغه ذهنی برای کسانی است که درگیر مشکل خاصی شده باشند. در واقع کمک‌گرفتن از مشاوره روان‌شناسی یکی از بهترین راهکارها برای مشکلات ما است. مشاورین با استفاده از تخصص و تجربه‌ای که دارند به‌خوبی می‌توانند در موضوعات مختلف به ما کمک کنند. اما قبل از اینکه از هر مشاوره‌ای استفاده کنیم باید با ویژگی‌های این شکل از مشاوره و همین‌طور نشانه‌های یک مرکز مشاوره خوب آشنا باشیم. به همین خاطر در این مطلب سعی می‌کنیم تا بیشتر راجع به مشاوره روانشناسی سمنان و آنچه باید راجع به این موضوع بدانید صحبت کنیم.

منبع: مشاوره روانشناسی سمنان | بهترین مشاور روانشناس در سمنان

مشاوره روانشناسی سمنان

اولین سؤال در ذهن بسیاری از ما این است که اصلاً استفاده از مشاوره روانشناسی سمنان به چه دردی می‌خورد؟ خیلی از ما تصور می‌کنیم می‌توانیم مشکلات‌مان را به‌تنهایی یا با کمک‌گرفتن از اطرافیان حل کنیم. اما واقعیت این است که بیشتر وقت‌ها مشکلات به این سادگی برطرف نمی‌شوند. ناتوانی در نگاه‌کردن به موضوع از زاویه دیگر، نداشتن تجربه و همین‌طور بیماری‌های روحی از جمله دلایلی هستند که باعث می‌شوند نتوانید به‌تنهایی مشکلات‌تان را حل کنید. این در حالی است که مشکلات در ذهن ما وجود دارند و انرژی بسیاری می‌گیرند.

هرکدام از ما اگر درگیر بعضی مسائل نباشیم توانایی بیشتری برای زندگی در اجتماع داریم؛ و می‌توانیم به پیشرفت‌های بسیاری دست پیدا کنیم. به همین خاطر حل کردن درگیری‌های ذهنی یا بیماری‌های روحی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید انجام بدهیم. اما این کار بدون کمک‌گرفتن از متخصصین تقریباً غیرممکن است. به همین خاطر بهترین کار این است که وقتی احساس می‌کنید موضوعی ذهن شما را درگیر کرده یا شرایط روحی‌تان به هم ریخته است از یک مشاور کمک بگیرید.

خدمات مراکز مشاوره روانشناسی سمنان

بسیاری از ما می‌دانیم که کمک‌گرفتن از مشاورین بسیار مفید است. اما نمی‌دانیم که برای چه کارهایی می‌توانیم از آن‌ها کمک بگیریم. در حقیقت حیلی مواقع دلیل مراجعه نکردن به مراکز مشاوره این است که ما از خدمات این مراکز آگاهی نداریم. به همین خاطر در این قسمت با یکدیگر راجع به خدمات مراکز مشاوره سمنان صحبت خواهیم کرد. این خدمات به شرح زیر هستند.

1- کمک به حل مسئله

هر موضوعی که ذهن شما را درگیر کرده می‌توانید با مشاورین در میان بگذارید. یکی از مهم‌ترین وظایف مشاوره این است که به شما کمک می‌کند دغدغه‌های ذهنی‌تان را برطرف کنید. مشاورین با استفاده از روش‌های مختلف حل مسئله و تصمیم‌گیری به شما کمک می‌کنند راجع به موضوعی که ذهن‌تان را درگیر کرده به یک نتیجه کلی دست پیدا کنید.

2- مشاوره روانشناسی در سمنان برای درمان بیماری‌های روحی

شناخته‌شده‌ترین کاری که مشاورین انجام می‌دهند درمان بیماری‌های روحی است. بااین‌حال خیلی از ما نمی‌دانیم که درگیر مشکلات روحی شده‌ایم. برای مثال بسیاری از کسانی که درگیر وسواس هستند خودشان را شخصیت‌هایی تمیز می‌دانند. به خاطر داشته باشید که یکی از نشانه‌های مهم بیماری‌های روحی این است که فرد احساس ناراحتی می‌کند؛ و یا باعث ناراحتی دیگران می‌شود. به‌علاوه اگر شما زمان زیادی از روزتان را درگیر یک موضوع خاص هستید، می‌تواند نشانه مشکلاتی در این زمینه باشد. در چنین شرایطی بهتر است از یک مشاور کمک بگیرید. مشاورین به شما کمک خواهند کرد تا بیماری‌های روحی را درمان کنید؛ و در نتیجه انرژی بیشتری برای سایر فعالیت‌های زندگی‌تان داشته باشید.

برای دریافت مشاوره افسردگی کلیک کنید.

3- مشاوره‌های خانواده

مشکلاتی که درون خانواده پیش می‌آیند یکی از موضوعاتی است که ذهن ما را بسیار درگیر می‌کند. خانواده جایی است که همه ما می‌خواهیم در آن آرامش داشته باشیم. اما اختلاف میان اعضا می‌تواند مشکلات بسیاری را به همراه داشته باشد. برای حل مشکلاتی که درون خانواده پیش می‌آید می‌توانید از مشاوره روانشناسی در سمنان استفاده کنید. مشکلاتی مثل اختلاف بین زوجین، درگیری با فرزندان نوجوان و همین‌طور اعتیاد یا بیماری روحی یکی از اعضای خانواده از جمله مشکلاتی هستند که می‌توانید با کمک مشاورین خانواده برطرف کنید. برای دریافت مشاوره خانواده کلیک کنید.

4- مشاوره روانشناسی در سمنان برای کمک به بهترشدن شرایط

مشاوره روان‌شناسی همیشه هم برای رفع یک مشکل نیست. شما می‌توانید با استفاده از این مشاوره‌ها شرایط خود را از آنچه هست بهتر کنید. کمک به پیداکردن استعدادها، راهکارهایی برای ازدواج موفق و بسیاری از مسائل دیگر از جمله موضوعاتی هستند که می‌توانید با کمک‌گرفتن از یک مشاور آنها را برطرف کنید.

5- یادگیری مهارت‌ها

اگر احساس می‌کنید برخی مهارت‌ها را ندارید بهتر است با یک مشاور صحبت کنید. یادگیری قدرت نه گفتن، چگونگی برقراری ارتباط با دیگران، راهکارهایی برای مدیریت استرس و بسیاری از مسائل دیگر از جمله خدماتی هستند که می‌توانید از مشاوره روانشناسی سمنان بگیرید.

6- مشاوره‌های تربیتی

تربیت‌کودک مهم‌ترین وظیفه هر پدر و مادری است. اشتباهات شما در این زمینه می‌تواند مشکلات جدی را برای فرزندتان ایجاد کند. به همین خاطر بهتر است راجع به نیازهای فرزندتان و راه‌های برطرف‌کردن آن از یک مشاور کمک بگیرید. مشاورین با ویژگی‌های روحی هر دوره سنی آشنایی دارند؛ و می‌توانند به شما برای تربیت بهتر فرزندتان کمک کنند.

7- مشاوره اعتیاد

اعتیاد یکی از جدی‌ترین مشکلاتی است که می‌تواند شما یا اطرافیان‌تان را درگیر خودش کند. به‌علاوه بسیاری از معتادان حتی پس از ترک نیز دوباره به‌سوی استفاده از مواد مخدر برمی‌گردند. این موضوع بیش از هر چیز به خاطر این است که مشاوره روانشناسی برای درمان اعتیاد جدی گرفته نمی‌شود. یکی از خدمات مراکز مشاوره این است که به شما کمک می‌کنند در ترک اعتیاد موفق‌تر باشید.

برای دریافت خدمات مشاوره ترک اعتیاد کلیک کنید.

8- مشاوره روانشناسی در سمنان حل مسائل جنسی

مشکلات جنسی از آن دسته مسائلی هستند که معمولاً راجع به آن‌ها صحبت نمی‌کنیم. بااین‌حال تحقیقات نشان می‌دهد که بخش مهمی از سلامت روان و همین‌طور کیفیت زندگی مشترک ما، به این موضوع مرتبط است. به همین خاطر شاید بهتر باشد راجع به این موضوع با کسی صحبت کنید. خجالت از صحبت‌کردن و همین‌طور آشنا نبودن با راه‌حل‌های علمی از جمله دلایل این است که بسیاری از ما نمی‌توانیم با اطرافیانمان راجع به این موضوع صحبت کنیم. به همین خاطر بهتر است راجع به این مسئله از مشاوره جنسی کمک بگیرید.

سایر خدماتی که می‌توانید از مراکز مشاوره روانشناسی دریافت کنید به شرح زیر است. مشاوره کودک ، مشاوره شغلی ، مشاوره نوجوان ، مشاوره آنلاین ، مشاوره طلاق و..

ویژگی های مرکز مشاوره روانشناسی خوب

مجوز رسمی و نیروهای متخصص

اولین و مهم‌ترین ویژگی یک مرکز مورد تأیید داشتن مجوز رسمی است. نبود این مجوز به معنای آن است که مشاور شما مورد تأیید سازمان نظام روان‌شناسی نیست. به‌علاوه این حق شماست که راجع به تحصیلات، تخصص و پروانه اشتغال مشاورین مرکز نیز اطلاع داشته باشید. پس اگر به دنبال برطرف‌کردن مشکلات هستید در درجه اول به این نکات توجه داشته باشید.

خدمات متنوع و به‌روز

همان‌طور که گفتیم مشکلاتی که شما می‌توانید برای آن‌ها از یک مشاور کمک بگیرید بسیار متنوع هستند. به همین خاطر مرکز مشاوره‌ای که به آن مراجعه می‌کنید نیز باید بتواند همه این نیازها را پوشش بدهد. در غیر این صورت شما مجبور می‌شوید برای هر مشکل از یک مرکز به مرکز دیگر بروید.

برای دریافت مشاوره ازدواج کلیک کنید.

داشتن تجهیزات کافی

این روزها برای بسیاری از مشکلات روحی از دستگاه‌هایی مثل نوروفیدبک یا بیوفیدبک استفاده می‌شود. به‌علاوه استفاده از ابزارهایی مثل انواع تست‌های شخصیتی نیز در مراکز مشاوره روانشناسی سمنان بسیار رایج است. به همین خاطر می‌توان گفت یکی از ویژگی‌های یک مرکز مشاوره خوب این است که تمامی این تجهیزات را داشته باشد.

سخن آخر

مشاوره روانشناسی سمنان یکی از خدماتی است که همه ما در زندگی به آن نیاز داریم. درست مانند مشکلات جسمی که برای پیشگیری یا درمان آن‌ها از یک متخصص کمک می‌گیریم، روان ما نیز به مراقبت نیاز دارد. به همین خاطر بهتر است که هرکدام از ما هرازگاهی از یک مشاور برای بررسی شرایط روحی‌مان کمک بگیریم. بااین‌حال همان‌طور که گفتیم باید دقت داشته باشید که این مراکز ویژگی‌های یک مرکز مشاوره مورد تأیید را داشته باشند. در غیر این صورت شما با مشکلات بیشتری مواجه خواهید شد.

برای دریافت مشاوره روانشناسی در سمنان می توانید از طریق شماره 02191002360 برای مشاوره تلفنی روانشناسی با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی آواژه تماس بگیرید.

منبع: مشاوره روانشناسی سمنان | بهترین مشاور روانشناس در سمنان

(0) نظر
X